לתמיכה ועזרה: 0509440039
השארי מעודכנת
0

אין מוצרים בעגלת הקניות.

0

אין מוצרים בעגלת הקניות.

לתמיכה ועזרה: 0509440039
השארי מעודכנת
להזמנה טלפונית לחצו כאן

אביזרים לעגלת תינוק

תחילת חיים חדשים זה תמיד רגע מדהים ומרגש במיוחד. אך על מנת לעבור את השלבים הראשונים בהצלחה ואפילו בקלות יחסית, חשוב מאוד להתאבזר בכל הדרוש לשם כך, כולל אביזרים לעגלת תינוק שיהפכו את הטיולים וכל יציאה מהבית להרבה יותר פשוטים. ומדובר במגוון רחב ביותר של מוצרים בעלי פוטנציאל גבוה לתרום להתפתחות של התינוק בכל הקשור לגירויים חזותיים ודברים למשש על מנת ללמוד על העולם. בנוסף, בחירה בפריטים יפים ומסוגננים גם תשפר את הביטחון העצמי של האימא ותוסיף יופי, אסתטיקה וסגנון בלתי מתפשר לכל חזות האימהות שלה.

אילו אביזרים לעגלת תינוק קיימים בשוק? 

האביזרים הנתלים על גבי העגלה מספקים המון יתרונות ושיפור משמעותי לאיכות החיים של האימא והתינוק. בין האביזרים הנפוצים ביותר ניתן למצוא:

  • תיק לעגלה – הפריט החשוב ביותר בזמן שיוצאים החוצה, משום ששם נמצאים כל החפצים שיצילו ברגע האמת: חיתולים, חיתולי טטרה, מגבונים, משחות, כובע, מוצץ, בקבוק, ביסקוויטים ועוד.
  • מובייל – הדרך להעסיק את התינוק לאורך זמן – צעצוע איכותי שנוצר על ידי מומחים בהתפתחות ילדים שמאפשר לפתח את כל החושים.
  • מחזיק למוצץ – חיבור המוצץ באמצעות שרשרת בטיחותית ומותאמת לילדים לדופן העגלה יאפשר לשמור עליו מטיסה ישירה לאדמה המלוכלכת. 
  • כיסוי מהשמש – על מנת שהילד יישן בכיף ובנעימות, ניתן לרכוש חיתולי בד מיוחדים המתאימים לכיסוי העגלה, מצד אחד אם חוסמים את אור השמש הישיר, אך גם מספיק נושמים על מנת שלילד לא יחסר דבר.

היכן רוכשים את האביזרים?

רכישה של מספר אביזרים לעגלת תינוק המותאמים באופן ספציפי לצרכים של כל אימא ואימא תאפשר להפוך כל יציאה מהבית לחוויה כיפית ומהנה, כאשר לאם יש את כל הדרוש על מנת להתמודד על כל מצב, מורכב ככל שיהיה. הביטחון הזה מאפשר לה ליהנות מהאימהות הרבה יותר ולא לחשוש לצאת מהבית – וזוהי תרומה אינסופית לאיכות החיים של האם והתינוק כאחד. בחנות פסטל ניתן להזמין את כל המוצרים הדרושים במקום אחד ומתוך מבחר מעולה ומסוגנן ביותר, כך שאין צורך להקריב שום היבט של החיים למען ההורות, וניתן להישאר יפות ואפנתיות אפילו בבחירת האביזרים.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני