לתמיכה ועזרה: 0509440039
השארי מעודכנת
0

אין מוצרים בעגלת הקניות.

0

אין מוצרים בעגלת הקניות.

לתמיכה ועזרה: 0509440039
השארי מעודכנת
להזמנה טלפונית לחצו כאן

תיקי עגלה

ההיריון זה אחד מהאירועים החשובים ביותר בחייה של כל אישה. מדובר בתהליך מרגש שכולל צמיחה של חיים חדשים וגם שינויים משמעותיים בכל מה שהיה מציאות קיימת ומובנית מאליה עבור כל אימא. ובעולם שבו הכל מתבלגן ותלכלך, תיקי עגלה איכותיים עשויים להפוך למפלט המיוחל בימים הארוכים עם התינוק או התינוקת. ולמרות שבשלבי ההיריון לא תמיד ניתן לדעת בוודאות מה בדיוק הדברים שדרושים על מנת להיות אימא מאושרת, כל אחת שחוותה את הקשיים שבחיפוש אחר מגבונים ברגע האמת בפארק (כשהחיתול מתמלא באופן בלתי צפוי) יודעת שתיק עגלה שניתן לסמוך עליו בכל עת זה העוזר החשוב ביותר בחייה של האם הטרייה.

אלו מאפיינים חשובים מאוד כאשר בוחרים תיקי עגלה?

בעוד לכל אחת יש את הדרישות שלה מכל פריט שיש לה ובעיקר בכל הקשור לילד האהוב, יש מספר גורמים שחייבים להילקח בחשבון בכל תיק עגלה שהוא, והנה הם לפניכם.

  • גודל – על מנת שכל החיים של הילד ייכנסו לשטח הבד הזה, עליו להיות מספיק מרווח.
  • חומר גלם – פרט חשוב נוסף זה החומר ממנו עשוי התיק – עליו להיות נושם וחזק במיוחד.
  • צבע – התיק חייב להיות נעים לעין. אחרי הכל, הוא מחליף את תיקי היד החמודים שליוו אותנו עד כה. וכדאי מאוד שהוא ייראה טוב גם עם כתמים של פורמולה עליו
  • עיצוב – הצורה של התיק צריכה להיראות טוב עם הסגנון האימהי שאת רוצה לאמץ לעצמך.

היכן להזמין תיק שהוא גם פרקטי וגם מסוגנן?

לידה והרחבת המשפחה זו ממש לא סיבה להפסיק להיות מי שאת – אישה מתוקתקת ותמיד דואגת להראות במיטבה. ועל מנת להמשיך לטפח את המראה הזה, יש למצוא את הספקים שיעניקו את האביזרים שיתמכו במראה והסגנון שהיה לך לפני כן. חנות האינטרנט פסטל מספקת מגוון רחב ביותר של תיקים לעגלה שיתאימו לכל הידיות וגם ייראו מעולה על הכתף שלך. המגוון הרחב של צבעים, צורות, עיצובים ושימושים יבטיחו שהתיק הזה יהפוך למלווה הכי חשוב של לתקופת האימהות המרגשת והמפחידה בו-זמנית. לפחות עם התיק הזה תמיד תרגישי בשליטה על כל החפצים שלך.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני