לתמיכה ועזרה: 0509440039
השארי מעודכנת
0

אין מוצרים בעגלת הקניות.

0

אין מוצרים בעגלת הקניות.

לתמיכה ועזרה: 0509440039
השארי מעודכנת
להזמנה טלפונית לחצו כאן

תיק אוכל תרמי

לאחר חצי שנה של חלב אם או פורמולה בלבד, מגיע הרגע המרגש בחיי כל הורה – הטעימות. מתחילים לחשוף את התינוק לעולם הקסום של האוכל. ועל מנת לעשות זאת בצורה הטובה ביותר, דרוש תיק אוכל תרמי שאפשר לקחת לטיול או לתת לגן. באמצעות הקפדה על רכישת תיקי אוכל איכותיים, ניתן לשמור על טריות האוכל לאורך זמן. כמו כן, במקרים מסוימים תיק האוכל משמש גם להעברת חלב אם ממקום למקום – למשל מהמקפיא בבית למקפיא בגן הילדים. בכל שלב בחיי התינוק והילד מדובר בפריט חשוב במיוחד. ובגלל שבדרך כלל בסביבה יש עוד ילדים, חשוב שלתיק יהיה מראה ייחודי ואף בולט.

מדוע כדאי לרכוש תיק אוכל תרמי ייעודי?

למרות שבסביבה שלנו יש מספיק אמצעי אחסון שונים, הורים רבים מחליטים, ובצדק – שיש דרכים יותר טובות ויעילות לשמור על טריות של אוכל במצבים שונים. זה חשוב מאוד בסביבה שלנו המאופיינת בלחות גבוהה ועקב כך מעבר קליל של חיידקים ומזיקים אחרים. אז מדוע דווקא תיק אוכל תרמי לשימוש יומומי?

  • חומר מותאם לאוכל – לא כל פלסטיק בטיחותי מספיק לילדים. תיקי אוכל המיועדים לתינוקות עשויים מחומר מותאם ובטיחותי.
  • צבעים אסתטיים – תיק יפה ומושך עשוי גם לסייע לילד לאכול בגן (כאשר מדובר בגילאים של מוצקים), כך שהיתרון שלו גם בריאותי לטווח הארוך.
  • שמירה על הטריות – המטרה העיקרית של תיק תרמי זה לשמור על האוכל טרי ורענן.

מאפיינים שידגישו את התיק התרמי שלכם

כאמור, יש יתרונות רבים ומגוונים באריזת האוכל (החלב או המוצק) לילדים בנסיבות שונות דווקא בתיקים מותאמים אישית ששומרים על האוכל מפני לחץ מבחוץ וגם מהשפעת הטמפרטורות. אך על מנת לרכוש את התיק שבאמת מתאים לכם, כדאי לבדוק חנויות פחות סטנדרטיות, זאת על מנת למצוא תיקים ייחודיים. ובמידה ואתם מתכננים להסתובב איתו בתיק העגלה שלכם – אז העיצוב משפיע על כל ההוויה היומיומית. בחנות האונליין פסטל ניתן למצוא את המגוון הרחב ביותר של מוצרי ילדים מעוצבים באופן ייחודי ומותאם אישית. אסתטיקה, יופי ועיצובים חדשניים משתלבים בתיק אחד מקסים ומותאם אישית.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני