לתמיכה ועזרה: 0509440039
השארי מעודכנת
0

אין מוצרים בעגלת הקניות.

0

אין מוצרים בעגלת הקניות.

לתמיכה ועזרה: 0509440039
השארי מעודכנת
להזמנה טלפונית לחצו כאן

תיק החתלה לעגלה

הורות זה אחד האתגרים המשמעותיים ביותר העומדים בפנינו בכל מהלך חיינו. על מנת להצליח במשימה זו בכבוד, דרושים כוחות נפשיים רבים וכן לא מעט אביזרים, כאשר אחד מהם הוא תיק החתלה לעגלה. התיק מאפשר לעשות את כל העבודה של החתלה מחוץ לבית בקלות ובנעימות, בזכות ההתחשבות הגדולה הקיימת בכל הקשור לצרכי האם והתינוק בכל מקום – גם בבית. למעשה, במידה והתיק הוא נוח במיוחד, אפשר להיעזר בו גם בבית, בעיקר כאשר מדובר בדירות גדולות יחסית. לוקחים את התיק לכל פינה, מניחים את חיתול הבד והתינוק מעליו, ומתחילים בעבודה. אביזרים אסתטיים ונוחים משרים על האם תחושת נינוחות ורוגע שתורמת רבות לחוויית ההורות החיובית

כל מה שצריך לדעת על רכישת תיק החתלה לעגלה

תיק לעגלה הוא לא כמו כל תיק אחר ועל מנת שהוא יתפקד בצורה מיטבית, יש לבחור את התיקים העונים על כל או רוב הדרישות הבאות:

  • מספיק גדול – לכל אימא יש דרישות משלה, יש כאלה שרוצות שהתיק יתפקד כמקום אחסון אוניברסלי בשנים הראשונות של התינוק, כך שכדאי שיהיה מקום גם לפלאפון, מפתחות ואודם קטנטן.
  • יפה ובולט – אחרי הלידה הנשים עשויות להיות קצת מבולבלות מרוב העייפות והשינויים ההורמונליים. תיק שניתן לזהות בקלות יקל על חייהן מאוד.
  • עם כיסים וידיות מתאימות לטיפול בתינוק – תיק לעגלה משמש פעמים רבות גם כתיק לגב, ויש להתאים את צורתו לכך. כמו כן, כמות כיסים מספקת תאפשר לאחסן את כל הדברים בקלות ונוחות.

האם אפשר לרכוש תיקים גם אונליין?

באופן טבעי, רבות מעדיפות לראות ולמשש את תיק ההחתלה לעגלה לפני הרכישה, אך לא תמיד יש זמן ואפשרות לצאת לקניות ארוכות. לפיכך, גם האינטרנט מהווה מקור מספק לתיקים איכותיים, אם יודעים היכן לחפש. חנות האינטרנט פסטל מספקת את כל האביזרים הדרושים לאימא שרוצה להיות לא רק יעילה – אלא גם מסוגננת. במקום תיקים מעוצבים במגוון צבעים וסגנונות, כך שכל אחת יכולה למצוא כאן בדיוק את מה שדרוש לה על מנת לחוות את האימהות על הצד הטוב והנעים ביותר, כי גידול תינוקות זה משימה שדורשת יופי ואלגנטיות לא פחות מכל דבר אחר.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני