לתמיכה ועזרה: 0509440039
השארי מעודכנת
0

אין מוצרים בעגלת הקניות.

0

אין מוצרים בעגלת הקניות.

לתמיכה ועזרה: 0509440039
השארי מעודכנת
להזמנה טלפונית לחצו כאן

תיק לעגלת תינוק

כאשר מתכוננים ללידה של התינוק, דואגים רבות לרכישת העגלה המתאימה. אך פעמים רבות שוכחים את הפריט המשלים שלה הדרוש לכל אימא ולכל תינוק – תיק לעגלת תינוק. מדובר בתיק בעל ידיות המאפשרות תלייה על הידיות של העגלה, וגישה נוחה לכל הכיסים מכל צד, בגלל שידוע שפעמים רבות הידיים של האימה מלאות באופן מדהים. מלבד זאת, התיק על העגלה מושך פעמים רבות תשומת לב רבה מכל אדם שמסתכל, ולכן כל אימא שאכפת לה מאיך שהיא נראית תדאג לרכוש תיק שיחמיא למראה הכללי ולא יהיה רק פרקטי (למרות שההיבט הזה הוא לא פחות חשוב!)

נושאים שחשוב לקחת בחשבון בבחירת תיק לעגלת תינוק

התיק שילווה את האם והתינוק לכל מקום הוא חשוב ביותר, ועל מנת לרכוש את הפריט המתאים ביותר, יש לשים לב גם לדברים הקטנים ביותר, על מנת לקבל את חוויית האימהות הנעימה וגם האופנתית ביותר. אז על מה כדאי להקפיד?

  • פתחים נוחים ועמידים – על מנת שיהיה קל ופשוט לפתוח את התיק ולשלוף ממנו כל דבר שתצטרכו.
  • בד נעים למגע – על מנת לא לחוות רעד לא נעים בכל מגע, על התיק להיות עשוי מחומר נעים ומפנק.
  • ניתן לשטיפה – כל דבר הקשור לתינוקות נוטה להתלכלך בקלות, כך שהתיק צריך להיות עמיד בכביסה עדינה.
  • כיסים מעוצבים – הכיסים הרבים בתיק לעגלת התינוק מהווים יתרון משמעותי, ואם מדובר בכיסים יפים ואסתטיים – היתרון כפול ומכופל.

מה עוד חשוב לרכוש עם התיק?

על מנת לחוות את האימהות על הצד האיכותי והאסתטי ביותר, יש לדאוג למראה אחיד. כך, תיק יפה יכול להיות מושלם על חיתולי בד יפים וממותגים, סלינגים מדהימים, כובעים לתינוקות ופריטים לבוש מקסימים אחרים. וכל אימא יכולה להרוויח המון מהאפשרות לרכוש את כל אלה במקום אחד איכותי ונוח, ואפילו מבלי לצאת מהבית. נשמע כמו חלום? לא עם פסטל – חנות אופנה לאימהות שלעולם לא יגידו שלום לסטייל, גם לא בשלבים הכי חשובים בחייהן. יתר על כן, דווקא עכשיו יש צורך לרכוש את הדברים החדשים והאסתטיים ביותר וליצור ארון חדש לאימא ולתינוק על טהרת האיכות והתיחכום.

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני