חדש באתר! סטים שלמים במחיר מוזל!

תקנון משלוחים

אספקת המוצרים

  1. המוצרים המוצעים למכירה באתר קיימים במלאי של מחסני החברה אלא אם צויין אחרת במוצר עצמו או שהוגדר כפריט שנמכר מראש.
  2. זמני האספקה שמתחייבת החברה מצוינים בעת רכישת הפריטים.
  3. חישוב מועד האספקה יתקיים לפי ימי עסקים , ימים א-ה , לא כולל שישי ,ערבי חג ומועדים.
  4. במידה והגיע השליח לכתובת שצויינה במעמד הרכישה והלקוחה לא הייתה נוכחת, יעבור המשלוח ליום העסקים אחריו.
  5. החברה לא תישא בכל אחריות לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה כדוגמת שביתות או השבתות, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים ו/או מערכות תקשורת, תקלות בשירות הדואר האלקטרוני, פעולות איבה ו/או כוח עליון (מלחמה, רעידת אדמה, מזג אוויר וכיו”ב), אירועים שייפגעו בהשלמת תהליך הרכישה ו/או בקיום מועדי האספקה. במקרים אלה רשאית החברה להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה, ולבטל את חיובו של מבצע הפעולה.
  6. יתכן שזמן האספקה ליישובים, עיירות, מושבים, קיבוצים, מועצות ויעדים מרוחקים יהיה יהיה ארוך מהרגיל וכאמור הינו תלוי במועדי וזמני אספקת המשלוחים אצל חברות השילוח. במקרה שחברת השליחות לא מבצעת משלוחים ליעד שציינה המשתמשת באתר, המפעילה תשלח את הפריטים באמצעות דואר רשום. אספקת הפריטים כאמור על ידי דואר ישראל באמצעות דואר רשום תהא בכפוף למדיניות דואר ישראל, כפי שתתעדכן מעת לעת. 
  7. חברת פסטל אינה אחראית לכל עיכוב באספקת הפריטים למשתמשת ו/או אי אספקתם, שייגרם בשל פרטים שגויים ו/או לא מדויקים ו/או בלתי מלאים, שמסרה הלקוחה.
  8. מובהר, כי אספקת חבילת מוצרים הכוללת בתוכה מוצרים שנפתחו לרכישה מוקדמת, תישלח כולה במלואה ברגע שהפריטים במלאי.
  9. יובהר כי פריטים שנפתחו באתר למכירה מוקדמת, ייצאו ממחסני החברה בתאריך המצויין בדף המוצר. זמן אספקת המשלוח מרגע יציאת המוצר ממחסני החברה כפי שמפורט לעיל. ייתכנו עיכובים שלא תלויים בחברת פסטל ויובהר כי החברה תעשה כל שביכולתה כדי לספק את המוצרים בזמן שנקבע.

יובהר כי דמי המשלוח בהם מחויב הלקוח, כוללים בין היתר את עלות אריזת המוצר, אחריות וביטוח המוצר בעת המשלוח.

עקבי אחרינו:

סל קניות 0