חדש באתר! סטים שלמים במחיר מוזל!

תיק לעגלה – אמירה אופנתית ומלא סטייל

מאמרים
Posted in

אימהות וותיקות יסכימו כי עד לא מזמן תיק לעגלה היה עוד אחד מהפריטים שנשים לפני לידה קונות כי "צריך".

כמו שצריך לקנות עגלה, מיטת תינוק, בקבוקים, מוצצים והרשימה עוד ארוכה.

אך לא עוד, בשנים האחרונות תיק לעגלה הפך להיות פריט אופנה לכל דבר, ממש כמו בגד או נעל שאנו רוכשות כחלק מהאמירה האופנתית שלנו, כך גם תיק לעגלה הפך להיות האמירה האופנתית של האימהות הטריות.

יותר ויותר אימהות צעירות ונשים לפני לידה מבינות כי תיק העגלה או תיק ההחתלה, לא משנה איך נקרא לו, הפך להיות סימן ההיכר של האמא הפאשניסטה.

יש כל מיני תיקי החתלה: יש את תיק העגלה  שכל כול צועק פרקטיות ופונקציונאליות, עם חלוקה לתאים, כמה אפשרויות לתלייה על העגלה, ואביזרים נלווים שהופכים את חיי היומיום של כל אמא לקלים יותר.

בנוסף, יש תיק לעגלה שאיך שמסתכלים עליו מבינים שהוא לא עוד תיק החתלה רגיל, הוא מעוצב ומסוגנן, הוא יכול להגיע במספר צבעים והוא בעל אמירה אופנתית מובהקת! הוא יכול להיות בסגנון קלאסי, אלגנטי, ספורטיבי או כל סגנון אחר, אבל הוא הדבר הבולט בו זה שהוא מלא בסטייל.

ויש את תיק העגלה האופטימלי. זה שהוא גם פרקטי, מחולק, מגיע עם משטח החתלה לנוחות מירבית, מרווח וקל לנשיאה, ולמרות שיש נטייה לתיקים אלו בדרך כלל להראות מיושנים או חסרי נגיעה אופנתית, תתפלאו לשמוע שאצלנו בפסטל אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.

פסטל היא חנות אונליין לתיקי עגלה ואקססוריז לאמהות ותינוקות, כאן תוכלו למצוא  את האמירה החדשה בתחום תיקי העגלה/ תיק ההחתלה.

התיקים שלנו גם פרקטים ונוחים, וגם מלאי סגנון וסטייל שלא יהיה ניתן להתעלם מהם!

בין תיקי העגלה שלנו תמצאו: תיק עגלה קלאסי, תיק עגלה ספורטיבי, תיק עגלה אלגנטי, ועוד. תיק החתלה גדול, בינוני, ואפילו תיקי החתלה קלילים ליציאות קלילות מהבית.

אנחנו מאמינות שלכל אמא יש סטייל משלה, ולכן, ניתן למצוא אצלנו מבחר רחב ומגוון של תיקי עגלה, כדי שתוכלי להתאים לעצמך את האמירה האופנתית שלך.

אז מהי האמירה האופנתית שלך? זה הזמן לבחור תיק שיתאים לך ולהשוויץ בו.

עקבי אחרינו:

סל קניות 0